Home / Aktualitet / VIDEO/ Noizy humb kontrollin dhe rrëzohet teksa performonte në skenë, ndërhyjnë menjëherë truprojat

VIDEO/ Noizy humb kontrollin dhe rrëzohet teksa performonte në skenë, ndërhyjnë menjëherë truprojat

Reperi, Rigels Rajku i njohur ndryshe si “Noizy”, mbrëmë ka perfomuar në një prej diskotekave në Prishtinë.

Ndërkohë që performonte përpara fansave të tij ai u përball me një incident të pakëndshëm.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet teksa nuk e ka kontrolluar dot veten në skenë dhe është rrëzuar mbi turmën e fansave.

Kanë qenë truprojat e tij ata që kanë ndërhyrë dhe e kanë rikthyer sërish në skenë Noizyn.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 2 =