Home / Bota / VIDEO/ Melania turpëron sërish Donald Trump, ja ç’bëri këtë herë në sy të gjithë botës

VIDEO/ Melania turpëron sërish Donald Trump, ja ç’bëri këtë herë në sy të gjithë botës

Është rast i rrallë që të bëjnë së bashku një dalje publike dhe të mos ketë diçka që përbën lajm.

Çifti presidencial në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë qenë vazhdimisht në qendër të mediave në lidhje me shprehitë që shfaqin sa ju përket marrëdhënieve të tyre, sidomos në publik.

Pamjet e radhës të presidentit Donald Trump dhe Melania Trump, janë bërë virale, teksa Zonja e Parë e SHBA-ve shfaqet duke e refuzuar sërish publikisht bashkëshortin e saj, kur po zbrisnin nga ‘Air Force One’.

Melanie ishte e veshur me një palë taka të larta dhe duke u përpjekur të mbante fustanin me dorë, duke refuzuar Donald trump që t’i mbante dorën.

Kjo nuk është hera e parë që çifti është komentuar për refuzimin e shtrëngimit të duarve nga ana e Melanias.

Edhe në muajin janar, Melania tërhoqi papritmas dorën nga burri i saj, ndërsa po merrte pjesë në Kampionatin e Futbollit të Kolegjit në New Orleans.

Epo këto nuk janë masa parandaluese të Covidit, mbase fajin e kanë takat dhe fustani i gjatë./Descript.al

Check Also

Ulje temperaturash dhe reshje shiu, ja parashikimi i motit për sot

Dita sot parashikohet të ketë mot me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh. Përgjatë vijës bregdetare …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 15 =