Home / Sport / Video epike/ Komentatori feston si i “çmendur” live në studio fitoren dramatike të Milanit, shpërthen në…

Video epike/ Komentatori feston si i “çmendur” live në studio fitoren dramatike të Milanit, shpërthen në…

Milani arriti një fitore dramatike përballë Fiorentinës, teksa përmbysi skuadrën e Prandelit me rezultatin 2-3. Në këtë takim emocionues, nuk mund të mungonte reagimi epik nga Tiziano Crudeli, ultrasi i njohur kuqezi.

Check Also

Pirlo dhe Ronaldo me “valixhe në duar”, mbeten 3 sfida deri në fund që të shpëtojnë veten dhe Juventusin

Trajneri dhe sulmuesi juventin janë vënë në shënjestër të kritikave, nëse Juve nuk kap zonën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + thirteen =