Home / Aktualitet / VIDEO/ Basha harron COVID-in, mbledh me dhjetëra qytetarë në Kavajë

VIDEO/ Basha harron COVID-in, mbledh me dhjetëra qytetarë në Kavajë

Kreu i PD-së, Lulzim Basha duket se ka harruar pandeminë e koronavrisuit, ndërsa ka mbledhur me dhjetëra qytetarë në Kavajë, ku ishte sot i pranishëm.

Qytetarët ishin shumica pa maskë, ndërsa qëndronin shumë afër njëri-tjetrit, duke mos respektuar kështu distancimin social.

Ky takim i Bashës me qytetarët në Kavajë ka shkelur rregullat dhe vendimet e Komitetit Teknik të Ekspertëve që, ndër të tjera, ndalojnë edhe grumbullimin e më shumë se 10 personave.

VIDEO/ Basha harron COVID-in, mbledh me dhjetëra qytetarë në

VIDEO/ Basha harron COVID-in, mbledh me dhjetëra qytetarë në

VIDEO/ Basha harron COVID-in, mbledh me dhjetëra qytetarë në

 

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 9 =