Home / Aktualitet / VIDEO/ Aksidentoi 6-vjeçarin në ‘Don Bosko’, vihet në pranga drejtuesja e mjetit

VIDEO/ Aksidentoi 6-vjeçarin në ‘Don Bosko’, vihet në pranga drejtuesja e mjetit

Pas aksidentit horror të ditës së djeshme ku shihej  se si një grua dalë nga rruga dhe për pasoj kishte përplasur nënë e bir që ndodheshin në trotuar, policia ka arrestuar shoferen 55 vjeçare.

Sipas njoftimit të policisë “është arrestuar A. P., 55 vjeçe, pasi ditën e djeshme ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale R. D., 6 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”.

Check Also

Ekzekutimi i Everest Çakajt në Elbasan, Policia jep njoftimin zyrtar

Policia ka dhënë informacion për vrasjen që tronditi Elbasanin mbrëmjen e sotme. Përmes një reagimi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 1 =