Home / Aktualitet / Vetingu në polici/ Konfirmohet në detyrë Ardian Çipa, ish-drejtori i policisë së Tiranës

Vetingu në polici/ Konfirmohet në detyrë Ardian Çipa, ish-drejtori i policisë së Tiranës

Konfirmohet në detyrë ish drejtori i Policisë së Tiranës, Ardian Çipa, ky vendim është marrë ditën e sotme nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimi.

Check Also

Ulen sërish temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × two =