Home / Aktualitet / Veliaj i uron Pashkët besimtarëve ortodoksë

Veliaj i uron Pashkët besimtarëve ortodoksë

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i ka uruar Pashkët besimtarëve ortodoksë.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj i uron mbarësi e shëndet besimtarëve, e shton se kjo ditë, të shërbejë për të ringjallur shpresat te jeta më e mirë, e për të tejkaluar sfidat me besim, dashuri e në harmoni të plotë.

“Gëzuar Pashkët
Mbarësi e shëndet në familjet tuaja!
Kjo ditë na ndihmoftë të gjithëve për të ringjallur shpresat te jeta më e mirë dhe për të tejkaluar sfidat me besim, dashuri e në harmoni të plotë. ”, shkruan Veliaj.

 

 

(BalkanWeb)

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 − five =