Home / Aktualitet / Vasilika Hysi nuk do të garojë për deputete në zgjedhjet e 25 prillit

Vasilika Hysi nuk do të garojë për deputete në zgjedhjet e 25 prillit

Ditën e sotme gjatë prezantimit të programit “Drejtësia që duam” nënkryetarja e  kuvendit Vasilika Hysi  bëri me dije se është tërhequr nga gara për të qenë pjesë e zgjedhjeve të 25 prillit.

“Vasilika më ka bërë me dije se ka vendosur t’ju hapë rrugën kalamajve. Vasilika me gjithë konsideratën dhe besoj nuk kishte vend më të mirë se ky, ku ti ke një rol kyç për c’ka kemi bërë për reformën në drejtësi”, tha Rama.

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − two =