Home / Aktualitet / Vaksinimi i të moshuarve, Rama: Nderi është i yni, rrofshi sa malet

Vaksinimi i të moshuarve, Rama: Nderi është i yni, rrofshi sa malet

Sot në Shqipëri është dita e tretë e procesit të vaksinimit masiv. Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama ka publikuar në “Facebook”, një video shfaqen të moshuarit teksa vaksinohen.

Krahas videos, Rama shkruan nderi është i tij dhe i qeverisë, teksa ka dhe një urim për të moshuarit.

“Nderi është i gjithi i yni. Rrofshi sa malet”, shkruan Rama./ Opinion.al

Check Also

Vrasja e Mehmet Qemës nxjerr në dritë krime të tjera/ Çfarë zbuloi Policia në magazinën e viktimës

Disa ditë pas vrasjes së 27 vjeçarit Mehmet Qema në zonën e 5 majit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + 12 =