Home / Showbizz / Vajza e Niko Peleshit publikon foto nga Barcelona, tregon nëse është me Romeo Veshajn

Vajza e Niko Peleshit publikon foto nga Barcelona, tregon nëse është me Romeo Veshajn

Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia janë në qendër të mediave, pasi së fundmi u përfol se dyshja kishin shkuar me pushime në Barcelonë.

Fillimisht, një vajzë bionde shkaktoi të gjitha reagimet në rrjet, duke u përfolur se ishte e dashura  e re Romeos, duke hedhur dyshime për një ndarje nga Aleksia. Ndërkohë, më pas rezultoi se biondia simpatike ishte e dashura e re e vëllait tjerër binjak, Donaldit.

Ka qenë Aleksia që ka postuar në Instastory një foto, ku treguar vendodhjen e saj në Barcelonë dhe mbi të gjitha duke u shfaqur krah Romeos. Ka qenë pikërisht, bluza e tij që ka konfirmuar gjithçka.

Image

Check Also

Dua Lipa mbërrin në Tiranë, çfarë pritet të ndodhë sot (Arsyeja e vizitës)

Sot në orën 17:00, këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa dhe babai i saj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen + 6 =