Home / Aktualitet / Unioni i Gazetarëve Shqiptarë vizitojnë Komunën e Preshevës

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë vizitojnë Komunën e Preshevës

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë vizitojnë Komunën tonë

Gepostet von Shqiprim Arifi am Samstag, 22. Februar 2020

Check Also

“Me dhunë dhe pa shpërblim shteti …”/ Reagon Agim Toro për shtetëzimin e bregdetit: “Po instalohet diktatura mbi pronat!”

Problematikat e hasura me pronat në bregdet duket se kanë çuar qeverinë që të marrë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × four =