Home / Aktualitet / “Unë di si arrihet kjo”, Basha publikon videon me qytetarët që mbajnë në duar yje

“Unë di si arrihet kjo”, Basha publikon videon me qytetarët që mbajnë në duar yje

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video me qytetarë të cilët punojnë në sekotorë të ndryshëm që mbajnë në dorë nga një yll që përfaqëson yjet e flamurit të Bashkimit Evropian.

Basha shkruan se për të sjellë ndryshimin në Shqipëri duhet anëtarësimi në Bashkimin Evropian.

“Për të sjellë ndryshimin dhe për të përmirësuar jetën e të gjithë shqiptarëve, na duhet të anëtarësohemi në Bashkimin Europian. #ShqipëriaFITON”, shkruan Basha krahas videos.

 

Check Also

Krijonte nëndetëse për kartelat e drogës, arrestohet ‘bosi’ shqiptar në SHBA

Shqiptari Ylli Didani, është arrestuar në SHBA, pasi akuzohet se ka punuar në krijimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − two =