Home / Aktualitet / Unaza e Madhe, Veliaj poston videon me pamje nga kantieri

Unaza e Madhe, Veliaj poston videon me pamje nga kantieri

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar mëngjesin e sotëm një video me pamje nga puna intensive që po bëhet në kantierin e Unazës së Madhe.

Check Also

Në protestën para PD, Reporterët pa Kufij kritikojnë policinë shqiptare

Reporterët pa Kufij kanë kritikuar policinë shqiptare për sjelljen e treguar ndaj gazetarëve dhe punonjësve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × two =