Home / Aktualitet / U realizua vite më parë, publikohet në internet bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Kanye West-it

U realizua vite më parë, publikohet në internet bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Kanye West-it

Një bashkëpunim i fshehtë mes këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe Kanye West është publikuar pa autorizim në rrjetet sociale.

Kënga titullohet “Law Of Attraction” dhe është regjistruar dy vite më parë për albumin Kanye, që do të quhej “Yandhi”. Por, ky album nuk u publikua asnjëherë.

The Sun” shkruan se këngëtarja Dua Lipa ka qenë fanse e reperit Kanye dhe të dy janë shprehur të emocionuar për këngën që realizuan bashkë, por fatkeqësisht ajo nuk u bë publike.

Gjithashtu asnjëherë nuk u bë e ditur arsyeja e Kanye West për të mos e publikuar albumin e tij.

Check Also

Qendra estetike ofron shërbime s*ksuale, arrestohet menaxheri në Don Bosko, pronari arratiset

Policia ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × two =