Home / Kronike / Kronike / U qëllua me armë zjarri, ndërron jetë 50-vjeçari

U qëllua me armë zjarri, ndërron jetë 50-vjeçari

Ka ndërruar jetë qytetari  që u gjet i plagosur me armë zjarri këtë mëngjes në kryeqytet. Sipas informacioneve viktima është identifikuar si Behar Sulo, rreth 50-vjeç. Ai u qëllua me dy plumba ndërsa ndërroi jetë në spital.

Dyshohet se ai është qëlluar nga distanca me armë me silenciator, pasi në zonë nuk janë dëgjuar të shtëna

Ndërkohë forcat e Komisariatit Nr.1 të Policisë së Tiranës ndodhen në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën. Uniformat blu kanë nisur hetimet për të zbardhur dinamikën e ngjarjes./Opinion.al

Check Also

Goditi me thikë 30-vjeçarin, arrestohet autori! Detajet

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Fier, një person ka goditur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × two =