Home / Showbizz / U martuan pas 17 vitesh romancë, ky është çmimi marramendës i unazës së Rezarta Shkurtës

U martuan pas 17 vitesh romancë, ky është çmimi marramendës i unazës së Rezarta Shkurtës

Çifti i komentuar në media, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha u martuan pas 17 vitesh romancë. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni private me familjarët.

Deri më tani, këngëtarja ka qenë e rezervuar përsa i përket fotove të këtij momenti të rëndësishëm. Mirëpo, në një prej fotove ka tërhequr vëmendjen unaza me diamante në gishtin e saj.

Sipas mediave një unazë e ngjashme me atë të Rezartës vlen mbi 20 mijë euro. Mirëpo, çmimet variojnë edhe më shumë në varësi dhe të llojit të diamantit.

Check Also

Çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes pas 6 vitesh bashkë

Një ndër çiftet më të njohur të showbizit, këngëtari amerikan Nelly dhe partnerja Shantel Jackson i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + eight =