Home / Kronike / U kap me armë e 23 fishekë, Fjolla Morina dërgohet me urgjencë nga burgu në spital

U kap me armë e 23 fishekë, Fjolla Morina dërgohet me urgjencë nga burgu në spital

Ditën e sotme këngëtarja Fjolla Morina është vënë në pranga pasi iu kap një armë zjarri dhe 23 fishekë.

Burimet bëjnë me dije se shëndeti i saj është përkeqësuar gjatë mbajtjes në paraburgim, dhe është dërguar në spital.

Ajo është transportuar me urgjencë në spitalin e Kukësit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore.

Kujtojmë së këngëtarja kosovare u ndalua në pikën kufitare të Morinës, pasi në çantën që kishte në makinën që drejtonte vetë, iu gjet armë zjarri pistoletë dhe 23 fishekë.

Check Also

Dhunoi me sende të forta tezen, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Një 38-vjeçar është vënë në pranga nga policia, pasi ka goditur me sende të forta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 1 =