Home / Kronike / U infektua me koronavirus/ Humb jetën zyrtari i PS në Tiranë

U infektua me koronavirus/ Humb jetën zyrtari i PS në Tiranë

Koronavirusi i ka marrë jetën zyrtarit të Partisë Socialiste, Ndue Ndoci.

Lajmi është konfirmuar nga miqtë dhe kolegët e tij, të cilët kanë shprehur ngushëllimet dhe keqardhjen për ndarjen e parakohshme të Ndocit nga jeta.

Deputeti Ulsi Manja i ka dedikuar disaq fjalë të ndjera në rrjetet sociale ku shkruan : “E deshe jetën dhe luftove deri në fund si burrat! Si duket Zoti i do njerëzit e mirë pranë vetes. Lamtumirë miku im Ndue Ndoci!”.

Ndue Ndoci ka mbajtur disa funksione në disa institucione shtetërore, ndërsa aktualisht ishte kreu i PS në njësinë numër 11 në Laprakë./CNA.al

Check Also

Nga protesta tek takimi në Kryeministri, kreu i sindikatës së mjekëve zbulon se çfarë u arrit në takim me Manastirliun: Javën e ardhshme…

Javën që pritet do të ngrihet një grup pune, me përfaqësi nga Sindikata e mjekëve, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 4 =