Home / Bota / U infektua me COVID-19, “Sadna” tregon si është gjendja e saj

U infektua me COVID-19, “Sadna” tregon si është gjendja e saj

Aktorja indiane Sara Khan, e njohur si “Sadna” nga seriali “Bidaai”, e ka fituar betejën me Covid-19.

Disa ditë më parë aktorja bëri të ditur se ishte infektuar dhe u detyrua të karantinohej në shtëpi.

Ajo postoi vazhdimisht foto nga karantina e saj duke treguar se ishte mirë me shëndet dhe duket qetësuar kështu fansat që e pyesnin gjatë gjithë kohës.

Ndërkohë ditën e sotme aktorja ka postuar disa foto të reja ku shfaqet në super formë dhe e quan veten një Barbie. Mes komenteve, shumë fansa e pyesin për shëndetin e saj dhe Sara i tregon se është shëruar.

“Si je me shëndet?”– komenton një fans të cilit Sara i përgjigjet: “Ka ikur”.

 

Check Also

Porosi për vrasje: Dora e shërbimi sekret turk në Austri

Berivan Aslan u mor në mbrojtje nga policia, që kur një person pranoi, se kishte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 5 =