Home / Kronike / Kronike / U ekzekutua nga vëllai dhe u mbajt në banesë prej disa ditësh e vdekur, dalin detaje tronditëse nga vrasja në Shkodër

U ekzekutua nga vëllai dhe u mbajt në banesë prej disa ditësh e vdekur, dalin detaje tronditëse nga vrasja në Shkodër

Kjo që shikoni në foto është Diana Vukaj e cila një natë më parë u gjet e vrarë me armë zjarri në dhomën e saj të gjumit në një banesë në Shkodër.

Check Also

Zyrtari i lartë i SHBA viziton Tiranën më 30 qershor, takim me Ramën dhe zyrtarë të tjerë

Ndihmës Sekretari për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Philip T. Reeker, do të zhvillojë një tur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − ten =