Home / Aktualitet / U arrestua për p*rdhunimin e 8 vjeçares, profesori i jep fund jetës në burg

U arrestua për p*rdhunimin e 8 vjeçares, profesori i jep fund jetës në burg

Një profesor nga Tetova i dyshuar për përdhunim të një vajze 8-vjeçare, është vetëvrarë dje rreth orës 16:00 në burgun e Shutkës në Shkup, njoftojnë autoritetet e burgut.

Profesori 61 vjeçar është vetëvrarë në qelinë ku ka qenë i vendosur, ku dhe u gjet pa shenja jeta ditën e sotme.

Ai ishte arrestuar në fund të Shkurtit të këtij viti nën akuzë për tentim përdhunim të të miturës. Tentimin për përdhunim e ka denoncuar nëna e vajzës.

Check Also

Koreja e Veriut qëllon dhe djeg një zyrtar civil të Koresë së Jugut

SEUL, KOREJA E JUGUT – Ushtria e Koresë së Jugut njoftoi se Koreja e Veriut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − nine =