Home / Bota / U arrestua në Mykonos, del video e sherrit në Greqi të kapitenit të Manchester United(VIDEO)

U arrestua në Mykonos, del video e sherrit në Greqi të kapitenit të Manchester United(VIDEO)

Mediat greke kanë publikuar pamjet e sherrit në Mykonos ku u përfshi futbollisti i Machester United, Harry Maguire, dhe shokët e tij.

Maguire ishte së bashku me shokë të tjerë të skuadrës kur u përfshinë në një sherr me një grup tjetër turistësh anglezë në ishullin grek. Ylli i Manchester United, Harry Maguire u përlesh me britanikët në Mykonos, pasi pa motrën e tij të vogël të plagosur me thikë në krah.

Check Also

OBSH: 2 milion njerëz mund të vdesin nga koronavirusi, deri sa të shpiket vaksina

Normat e infeksioneve me Covid-19 dhe shtrimet në spitale janë në rritje në Evropë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =