Home / Aktualitet / Tronditet Shkodra/ Të shtëna me armë zjarri, vdes i riu(EMRI)

Tronditet Shkodra/ Të shtëna me armë zjarri, vdes i riu(EMRI)

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Pak momente pas ngjarjes së rëndë që tronditi Shkodrën mbrëmjen e sotme, është njoftuar se 22-vjeçari i qëlluar ka ndërruar jetë.

Gledis Kraja vdiq në spital pasi nuk mundi t’i bënte ballë plagëve të marra.

Ai u qëllua mbrëmjen e sotme në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Qafëhardhi”, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve

Check Also

Historia mes Esatit dhe Avniut përcaktoi se kujt i çohen lule në varr: Avniut lule djalë!

Nga Sadik BEJKO- Kam bërë një shkrim, kohë më parë, ku them se nuk i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 1 =