Home / Aktualitet / Tre të vdekur dhe 164 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Tre të vdekur dhe 164 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar 164 raste të reja me Covid-19, ndërkohë tre pacientë kanë humbur jetën. Aktualisht në dy spitalet Covid po marrim trajtim mjekësor 188 pacientë, 21 janë në terapi intensive dhe shtatë të tjerë të intubuar.

Lajmi në përditësim…

Check Also

VIDEO-SKANDALI / Doktoresha e njohur e QSUT futet live në Facebook dhe bën denoncimin e fortë!

Doktoresha e njohur e Qendrës Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’ në Tiranë, Monika Fida, ka bërë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 14 =