Home / Aktualitet / Tre muaj pas operacionit të vështirë, Enca i rikthehet normalitetit

Tre muaj pas operacionit të vështirë, Enca i rikthehet normalitetit

Gati 3 muaj më parë, Enca Haxhia pësoi një aksident. Si pasojë, këngëtarja e njohur u detyrua që të bënte një operacion në këmbë.

E gjatë gjithë kësaj periudhe, Encës i është dashur të qëndrojë më së shumti në shtëpi për shkak se nuk ka mundur të lëvizë lirshëm.

Gjithashtu ajo ka kryer disa seanca fizioterapie dhe më në fund ka arritur t’i rikthehet normalitetit pas 3 muajsh.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar në “Instastory” një video ku tregon se tani ecën me këmbën që e kishte në allçi.

“Më në fund sërish në këmbë. Jam rikthyer në këmbët e mia pas 3 muajsh”, ka shkruar këngëtarja.

Enca ka treguar se ajo është vetëizoluar gjatë gjithë kësaj kohe, përveç ditës së ditëlindjes kur organizoi një festë të madhe.

3 muaj pas operacionit të vështirë, Enca zbulon se... (FOTO)

3 muaj pas operacionit të vështirë, Enca zbulon se... (FOTO)

3 muaj pas operacionit të vështirë, Enca zbulon se... (FOTO)

3 muaj pas operacionit të vështirë, Enca zbulon se... (FOTO)

3 muaj pas operacionit të vështirë, Enca zbulon se... (FOTO)

Check Also

Gjuha e rrjeteve sociale, moderatorja e njohur: Shqiptarët janë shumë “maniakë”

Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel u diskutua gjuha që përdorin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 7 =