Home / Kronike / Kronike / Tragjike në Surrel, një grua gjendet e mbytur

Tragjike në Surrel, një grua gjendet e mbytur

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Surrel, në Tiranë. Policia ka bërë me dije se rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

“Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”- thuhet në njoftimin e Policisë së Tiranës.

/Descript.al/ 

Check Also

Bastardët po negociojnë me Greqinë për detin

Nga Spartak NGJELA – Të gjithë këta bastardë që kanë negociuar dhe po negociojnë me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × three =