Home / Aktualitet / TRAGJIKE/ Koronavirusi i merr jetën studentes 22 vjeçare, ishte e intubuar në Infektiv

TRAGJIKE/ Koronavirusi i merr jetën studentes 22 vjeçare, ishte e intubuar në Infektiv

Koronavirusi ka shkaktuar një tjetër viktimë në moshë shumë të re në vendin tonë.

Sipas informacioneve të para një vajzë 22-vjeçare nuk e ka fituar dot betejën me covid dhe ka humbur jetën.

Mësohet se vajza studionte në Tiranë për financë dhe kishte sëmundje bashkëshoqëruse.

Ajo ishte prej një muaji e shtruar në spitalin Infektiv./Gazeta SHQIP

Check Also

Maliqi: Uragani popullor është nisur, askush nuk e ndal në 25 prill

Kur kanë mbetur edhe tre ditë nga votimi i 25 prillit, kandidati për deputet në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + ten =