Home / Aktualitet / Tragjedia në Tiranë/ Nëna me vajzën vetëflijohen, vajza tjetër në gjendje të rëndë. Reagon Policia

Tragjedia në Tiranë/ Nëna me vajzën vetëflijohen, vajza tjetër në gjendje të rëndë. Reagon Policia

Një ngjarje tragjike është shënuar pak më parë në Tiranë ku nëna dhe vajza janë gjetur të pajeta në banesë, teksa vajza tjetër është dërguar në spital në gjendje të rëndë bën me dije policia.

Mësohet se nëna dhe vajza që kanë ndërruar jetë janë Zhaneta Josifi dhe Anisa Josifi, teksa vajza që është gjallë është Blerta Josifi.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.07.2020,  shtetasi S.F, ka njoftuar në Komisariatin e Policisë nr 6 se  në rrugën “Hamdi Cenoimeri”, motra e tij nuk i përgjigjej në telefon dhe nuk i hapte derën e banesës.

Në banesë  kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses  dhe pasi kanê hapur derën, kanë gjetur pa shenja jete shtetasen ZH.J., 56 vjeçe dhe vajzën e saj A.J., 30 vjeçe, ndërsa vajza tjetër B.J, rreth 34 vjeçe, është dërguar në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Paraprakisht nga veprimet e para hetimore dyshohet se janë vetëflijuar .

Grupi hetimor  i përbërë dhe nga dy ekspertë të mjekësisë ligjore ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Check Also

E kritikuan për peshën, Rozana Radi reagon e revoltuar: Po zgjidhni burra që iu duan vetëm për shalë

Artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Rozana Radi, së fundmi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 7 =