Home / Aktualitet / Tragjedi në familjen shqiptare/ COVID u merr jetën dy vëllezërve brenda 24 orëve

Tragjedi në familjen shqiptare/ COVID u merr jetën dy vëllezërve brenda 24 orëve

Situata e koronavirusit duket se po del nga kontrollit, pasi vetëm dy ditët e fundit janë regjistruar 41 viktima.

Së fundmi, raportohet se dy vëllezër nga Mati kanë humbur jetën si pasojë e COVID-19 njëri pas tjetrit. Sipas Report TV, viktimat janë F. Domi, 60-vjeç dhe L. Domi 55-vjeç, nga Batra e Matit dhe ishin me banim në Durrës.

Check Also

Parashikimi i motit/ Rikthehet moti me diell dhe rriten lehtë temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − four =