Home / Showbizz / Topless duke shijuar rrezet e diellit, Rita Ora “habit” fansat

Topless duke shijuar rrezet e diellit, Rita Ora “habit” fansat

Rita Ora provokon topless edhe në vjeshtë. Këngëtarja me famë botërore ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram foto teksa shijon diellin, por topless. Nga Malibu, 30-vjeçarja i merr vëmendjen fansave, ndërsa e shoqëron me buzëqeshjen e saj.

“Duke ndjekur perëndime e diellit”, shkruan ajo.

Ndërkohë ajo ndodhet në Kaliforni për të punuar për projekte të reja. Rita Ora së fundmi publikoi se po shijon një dashuri të re me regjizorin. Rita Ora është me origjinë shqiptare, por që ka jetuar dhe krijuar karrierën e saj fillimisht në Angli, tani njohet kudo në botë.

Check Also

Revoltohet Iliri: U mblodh kongresi, po më kërciti truri mua…

Iliri është zgjuar i revoltuar për shkak të debateve dhe bisedave që banorët zhvillojnë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 1 =