Home / Politike / Topalli rikthehet në PD? Zbulohet takimi surprizë me Yuri Kim

Topalli rikthehet në PD? Zbulohet takimi surprizë me Yuri Kim

Jozefina Topalli prej kohësh është shkëputur nga politika në Shqipëri, pavarësisht se herë pas herE shpreh mendimin e saj mbi zhvillimet në Shqipëri.

Sot mësohet se ish-kryetarja e Kuvendit po zhvillon një takim surprizë me ambasadoren amerikane në Shqipëri Yuri Kim.

Mësohet se takimi mes ambasadores dhe Topallit u zhvillua në zonën e ish-Bllokut dhe se për më shumë se 1 orë e 30 minuta kanë diskutuar për situatën brenda Partisë Demokratike.

Check Also

Rama kërkon të bëjë ‘PAQE’ me Bushatin, ja posti i rëndësishëm që i ofron

Kreu i qeverisë Edi Rama kërkon të rikthejë në radhët e veta ish-ministrin e Jashtëm …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × five =