Home / Kronike / Tiranë/ Motorristi humb kontrollin e motorrit, dërgohet me urgjencë në spital

Tiranë/ Motorristi humb kontrollin e motorrit, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Lanabregas të Tiranës.

Si pasojë, një persona ka mbetur i plagosur dhe është dërguar më urgjencë në spital.

Policia njofton rreth orës 21:35, në Lanabregas, motorri me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar dhe u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 17.07.2020, rreth orës 21:35, në Lanabregas,motorri me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar dhe u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Një ditë para denoncoi se nuk i jepnin mjekim, vdes 53-vjeçari nga Ndroqi

Lutfi Çekiri, 53-vjeçari nga Ndroqi që u sorollat në dyert e spitaleve për të marrë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 1 =