Home / Kryesore / Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën

Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën

Një 44 vjeçar është hedhur nga kati i 7 i një pallati në Tiranë, ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur pranë qytetit studenti, tek terminali, ndërsa shkaqet e hedhjes së 44 vjeçarit nuk dihen ende.
Forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Nga informacioni paraprak që vjen nga autoritetet policore, dyshohet se 44 vjeçari me inicialet E.K, vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Njoftimi i Plotë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.04.2021, rreth orës 10:50, në rrugën “Gramoz Pashko”, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte, shtetasi E. K., 44 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Check Also

Nuk ka as të majtë, as të djathtë në letërsi. Ka vetëm të shkruar të mirë

Ken Burns, mjeshtër i dokumentarit televiziv, është kthyer me “Hemingway”, një serial i ri televiziv …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + 4 =