Home / Aktualitet / Tiranë/ Babai abuzon me vajzën e tij 16-vjeçare, rrëfimi tronditës i të miturës: Më dogji me…

Tiranë/ Babai abuzon me vajzën e tij 16-vjeçare, rrëfimi tronditës i të miturës: Më dogji me…

Një ngjarje e rëndë është denoncuar këtë të enjte në vend. “Balkanweb” raporton se një vajzë 16-vjeçare ka denoncuar babanë e saj për abuzim seksual.

Bëhet fjalë për 61-vjeçarin B. M., i cili denoncohet nga e bija se ka abuzuar për një kohë të gjatë me të. “Balkanweb” ka siguruar një pjesë të dëshmisë rrëqethëse të 16-vjeçares, e cila thotë mes të tjerash se i ati e ka djegur me çakmak, pasi ajo e ka kundërshtuar.

“Më ka abuzuar për një kohe te gjate, herën e fundit kundërshtova me forcë dhe më dogji me çakmak deri sa kreu marrëdhënie. I thash mamit: dua të tregoj diçka shumë të rëndë dhe ajo më tha: Flasim nesër se jam shumë e lodhur”, mësohet të ketë thënë e reja.

Check Also

Mutacionet e Covid-19 e bëjnë shqetësuese situatën në Greqi, rritet numri i të moshave të reja në spitale

Është shtuar ankthi nga koronavirusi në Greqi, pas numrit gjithnjë në rritje të të rinjve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 3 =