Home / Aktualitet / Tiranë, automjeti përfshihet nga flakët

Tiranë, automjeti përfshihet nga flakët

Një automjet është përfshirë nga zjarri në Tiranë. Nga raportimet mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 në zonën e “Kthesës së Kamzës”.

Automjeti që është përfshirë nga flakët ndodhej pranë një magazine.

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa policia dhe shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje.

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =