Home / Aktualitet / Tiranë/ 18-vjeçarja tenton të vrasë veten

Tiranë/ 18-vjeçarja tenton të vrasë veten

Policia e Tiranës ka njoftuar mëngjesin e sotëm se një 18-vjeçare ka përfunduar në spital, pasi ka konsumuar disa medikamente, në gjendje të rënduar psikologjike.

Burimet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tahsim”, ku shtetasja A. H., 18 vjeçe, në gjendje të rënduar psikologjike ka konsumuar disa medikamente, duke dashur ti japë fund jetës.

Mësohet se aktualisht e reja  ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa ende nuk bëhen me dije arsyet e kësaj ngjarje.

 

Check Also

U akuzuan për baste dhe lidhje me Ndraghetan, reagon vëllai i Igli Tares

Zv/ministri i Punëve të Jashtme, Agron Tare, në një intervistë për Adnkronos, i ka cilësuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + ten =