Home / Bota / Tiffany Trump I dha fund beqaris, fejohet me Michael Boulos

Tiffany Trump I dha fund beqaris, fejohet me Michael Boulos

Të martën, vajza 27-vjeçare e Presidentit Donald Trump dhe ish-gruas Marla Maples zbuloi se ishte fejuar me të dashurin e saj Michael Boulos, 23 vjeç.

“Ka qenë një nder të festoja shumë momente historike, raste historike dhe të krijoja kujtime me familjen time këtu në Shtëpinë e Bardhë, asgjë më speciale sesa fejesa ime me të fejuarin tim të mahnitshëm Michael! Ndjenja e bekuar dhe e ngazëllyer për kapitullin tjetër! ” Tiffany mbishkroi një foto në Instagram të çiftit në Shtëpinë e Bardhë.

Check Also

Agjencia Europiane e Barnave nis vlerësimin për vaksinën ruse

Agjencia Europiane e Barnave ka filluar vlerësimin e vaksinës ruse Sputnik V. Në një njoftim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − fifteen =