Home / Showbizz / Thashethemet flasin se Angelina Jolie dhe DJ i njohur janë në një lidhje

Thashethemet flasin se Angelina Jolie dhe DJ i njohur janë në një lidhje

Angelina Jolie, 5 vjet pas ndarjes nga babai i 6 fëmijëve të saj, Brad Pitt, ka nisur një romancë të re. Kështu shkruajnë mediat e huaja dhe sipas një burimi për KP, ajo po del me muzikantin nga Shtetet e Bashkuara, Dj Diplo.

Zërat u përforcuan më shumë DJ publikoi disa foto ku shihej edhe ylli i kinemasë. Po sipas burimit të përmendur më lart, ajo ua ka prezantuar edhe fëmijëve shokun e saj të ri.

Nga ana tjetër, beteja ligjore me ish-bashkëshorin e saj Brad Pitt, sa vjen e bëhet më e ashpër. Ajo e ka akuzuar atë për dhunë në familje, madje dhe fëmijët janë bindur të japin dëshmi kundra të atit për ushtrim dhune.

Aktori nga ana tjetër, duket se ka gjetur ngushëllim në krahët e ish-bashkëshortes së tij, Jennifer Aniston.

Check Also

Të gjithë besonin se vajza e Harry-t dhe Meghan do të quhej Diana, por bastet e fundit na lanë pa fjalë

Ndërsa anëtarja më e re e familjes mbretërore britanike pritet të vijë në jetë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + sixteen =