Home / Aktualitet / Të shtëna me armë zjarri, një i vrarë në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri, një i vrarë në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës, teksa një person ka humur jetën.

Bëhet me dije se viktima është qëlluar me breshëri kallashnikov, nga një person i cili ka zbritur nga një makinë me xhama të zinj.

Në momentin kur viktima është qëlluar  ka qenë duke lëvizur në trotuar.

Ndërkohë theksohet se policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet./Opinion.al

Check Also

Habit fizikanti i njohur me deklaratën: Në tetor do të takojmë alienët

Shënojeni në axhenden tuaj: “Tetor 2021 do jetë takimi me alienët”. Nuk do të jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + five =