Home / Kronike / Kronike / Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku ka mbetur i plagosur një person.

Mësohet se i plagosuri është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ndërsa  një tjetër person, rreth 50 vjeç është shpallur në kërkim nga policia, i dyshuar si autor i ngjarjes.

Nuk dihen ende rrethanat dhe identiteti i të plagosurit, ndërsa raportohet se forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur menjëherë hetimet për këtë ngjarje të rëndë.

Check Also

Japonezi ‘ngec’ në Shqipëri/ Kapet në aeroport, habit me deklaratën

Pas mbylljes së hetimeve nga ana e Prokurorisë, në Gjykatën e Tiranës ka mbërritur kërkesa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =