Home / Bota / Të shtëna me armë, reperi i njohur në gjendje kritike për jetën

Të shtëna me armë, reperi i njohur në gjendje kritike për jetën

Reperi i njohur amerikan , Baby Blue Pretty Ricky mësohet të jetë në gjëndje kritike për jetën pas një të shtëne me armë .

Artisti 36 –vjeçar i “Grind With Me” u qëllua në Miami, sipas deklaratës së dhënë nga ekipi i tij.

Reperi u sulmua ditën e djeshme nga dy grabitës të armatosur në sallat e lojrave të SpareZ, ku po merrte pjesë për publikimin e këngës së tij të re “ Jerry Rice” ,është thënë tjetër në deklaratën nga ekipi i tij.

Policia tha se të dyshuarit u larguan nga vendi i ngjarjes para se të mbërrinin oficerët. Kjo ngjarje është nën hetimin e policisë dhe të dyshuarit kryesorë janë ende në kërkim.

Check Also

Amerikanët e vaksinuar fitojnë lirinë

Të gjithë personat e vaksinuar me të dy dozat e vaksinës kundër koronavirusit në SHBA …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − 3 =