Home / Showbizz / Të gjithë e ofenduan për trupin, Camila Cabello i injoron, pozon me bikini në plazh

Të gjithë e ofenduan për trupin, Camila Cabello i injoron, pozon me bikini në plazh

Këngëtarja Camila Cabello është kudo në mediat rozë, për shumë shkaqe. Si fillim kilet që ajo ka fituar këtë vit dhe fakti se ajo del pa pasur asnjë kompleks, gjithashtu edhe kënga më e re “Don’t go yet”.

Publiku është ndarë në gjysmë, ata që e vlerësojnë dhe e përgëzojnë 24-vjeçaren për guximin që e pranoi veten ashtu siç është, duke dhënë shembull dhe grupi tjetër që e ka ofenduar, duke e cilësuar se nuk jep shembull të mirë për trupin.

Ndërkohë, duke i injoruar ofendimet dhe komentet, Camilla ka publikuar një video nga plazhi, me bikini, duke nxjerrë në hap trupin e saj.

Fansat e saj janë çmendur edhe më shumë pas saj, me postimin e fundit.

Check Also

Arbana Osmani gati për “Big Brother Vip”, Xhemi Shehu fansja e saj më e madhe

Shoqëria e Xhemi Shehut dhe Arbana Osmanit tashmë është një shembull për shumë njerëz. Dy …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × three =