Home / Aktualitet / Tahiri nxjerr foton me Finon: Eh mor Baç, nuk bëri shaka kjo

Tahiri nxjerr foton me Finon: Eh mor Baç, nuk bëri shaka kjo

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale pas ndarjes nga jeta të deputetit të PS dhe ish-kryeministrit, Bashkim Fino.

Teksa ka publikuar një foto me Finon nga koha kur ishte pjesë e Kuvendit , Tahiri shkruan Ehh mo Baç, nuk beri shaka kjo duke iu referuar kështu COVID-19.

Ehh mo Baç, nuk beri shaka kjo. Qesh nga andej lart, me puron tende ne dore miku im. Do shihemi prap dikur”, shkruan Tahiri.

Fino u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare pas infektimit me koronavirus./Opinion.al

Check Also

Aksident i rëndë, vdesin babë e bijë(DETAJE)

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë pasdite në Lushnjë, ku fatkeqësisht kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + eight =