Home / Tag Archives: “Stop”

Tag Archives: “Stop”

SPAK do t’i thotë “Stop” OFL-së/ Në gjykatën e posaçme vetëm ata që janë objekt i ligjit kundër krimit dhe korrupsionit (VIDEO)

Ergys Musta nga Kavaja nuk ka qënë asnjëherë i dënuar dhe as i hetuar. Sidoqoftë 7 muaj më parë , OFL-ja i la si suprizë formularin e vetëdeklarimit dhe më pas i sekuestroi makinën. I vëllai dikur adoleshent u dënua për vjedhje me pasojë vrasjen, dhe ndonëse ky krim nuk …

Read More »