Home / Tag Archives: sot

Tag Archives: sot

Hakil Osmani zbulon si do të jetë moti për fundjavë

Meterologu Hakil Osmani në një lidhje me skype për Fax News, ka zbuluar si do të jetë moti këtë fundjavë, por edhe fillimin e javës së ardhshme. Teksa prej ditësh vendi është karakterizuar nga mot i paqëndrueshëm, Osmani tha se e njëjta situatë do të përsëritet dhe nesër, ndërkohë që …

Read More »