Home / Tag Archives: sociale

Tag Archives: sociale

10 artistët shqiptarë më të ndjekur në rrjete sociale

‘Express Rozë’ ka nxjerr nga rrjeti social “Instagram”, 10-të artistët më të ndjekur shqiptarë. Në këtë listë kryeson këngëtarja, Enca Haxhia, me mbi 2.3 milionë ndjekës. Këngëtarja, Enca Haxhia, është mjaftë aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht fotografi nga përditshmëria e saj. Madje, ajo shpeshherë provokon me fotografi, e …

Read More »

Zbulohet shifra “marramendëse” që shpenzuan partitë për fushatë në rrjete sociale, ja kush kryeson

Partitë politike dhe kandidatët në zgjedhje shpenzuan 229,198 USD në reklama politike gjatë 30 ditë të fushatës zgjedhore, nga 26 marsi deri në 24 prill. Të dhënat e bëra publike nga rrjeti social Facebook, tregojnëse partitë poltike dhe kandidatët në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, shpenzuan shuma të konsiderueshme për …

Read More »