Home / Tag Archives: skifteri

Tag Archives: skifteri

I bëri kërdinë dyqaneve në Tiranë, kapet “skifteri” bashkë me 7 të tjerë, ja akuzat që rëndojnë mbi ta

Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit M. H., 21 vjeç, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në lokalin që menaxhonte, shërbimet e Policisë kanë gjetur një …

Read More »

I dënuar për drogë, kapet “skifteri” që bëri kërdinë në Kavajë

Policia e Kavajë ka arrestuar një 46-vjeçar që kryente vjedhje banesash dhe portofolash. 46-vjeçari me precedent penal të mëparshëm në fushën e narkotikëve, i cili kryente sërish të njëjtën veprimtari kriminale duke shpërndarë lëndë narkotike në doza të vogla. Zbardhen dhe dokumentohen 3 raste të vjedhjeve, të cilat dyshohet se …

Read More »