Home / Tag Archives: skafi

Tag Archives: skafi

Kishte ardhur nga Shqipëria / Kapet në Peleponez skafi me 1200 kg kanabis, arrestohen ‘transportuesit’

Një super operacion anti-drogë është zhvilluar në shtetin fqinj, Greqi, ku janë sekuestruar plot 1200 kg kanabis, në një zonë pranë Gjithios në Peloponez. Sipas informacioneve të para rezulton se ngarkesa ka mbërritur me skaf nga Shqipëria dy ditë më parë dhe ishte shkarkuar në një zonë të izoluar në …

Read More »