Home / Tag Archives: sjellin nje femije

Tag Archives: sjellin nje femije

Princ Harry dhe Meghan njoftojnë lindjen e një tjetër ‘fëmije mbretëror’, ja cili është emri i veçantë që i kanë vendosur dhe çfarë simbolizon

Meghan Markle dhe Princi Harry janë bërë prindër për herë të dytë tashmë! Të dy kanë njoftuar se janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin “Lilly”. “Lilibet “Lilly” Diana Mountbatten-Windsor, lindi të Premten, 4 Qershor në orën 11:40 në kujdesin e besuar të mjekëve …

Read More »