Home / Tag Archives: situate

Tag Archives: situate

Numri i rasteve të reja dhe vdekjeve vazhdon të jetë i lartë, shqetësuese situata në spitalet Covid(SHIFRAT)

Janë kryer 4092 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 1105 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 399 raste në Tiranë, 113 raste në Vlorë, 82 raste në Sarandë, 73 raste në Fier, 42 raste në Krujë, 36 raste në Elbasan, 31 raste në Lezhë, 28 raste Mallakastër, …

Read More »